Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Zadzwoń do nas

+48 533 555 377

Pracujemy:

08:00 - 18:00

Napisz do nas:

batpol@o2.pl
ZAMÓW KONTENER

Wywóz odpadów Czerwonak

Szybki, tani i pewny wywóz odpadów w Czerwonaku!

Wywozimy odpady w kontenerach w Czerwonaku

Czerwonak to duża wieś gminna, która w średniowieczu znana była jako Czerwony Młyn. Położona na północny-wschód od Poznania, przy drodze wojewódzkiej numer 196. Historia tej miejscowości i jej mieszkańców jest bardzo długa i ciekawa. Obecnie jednak, osoby, które żyją tu na co dzień wolą raczej patrzeć przed siebie, planując zarówno swoją przyszłość, jak i przyszłość całej gminy. Rozwój urbanizacyjny w tym miejscu widać gołym okiem.

+48 533 555 377

Tani wywóz odpadów Czerwonak

Wystarczy spojrzeć na nowo powstałe inwestycje, domy czy inne miejsca użyteczności publicznej. W sytuacji, kiedy rozpoczynamy remont lub budowę musimy liczyć się z tym, że konsekwencją takich działań będzie powstawanie niechcianych odpadów. Jak się ich jednak bezpiecznie pozbyć, aby nie zaśmiecać przestrzeni, w której pracujemy? Nic prostszego! Firma Ekogruz przychodzi z pomocą. Zapewniamy wywóz odpadów remontowych w miejscowości Czerwonak już od wielu lat!

Wyślij e-mail

wywóz odpadów Czerwonak

Wynajem kontenerów na odpady w Czerwonaku:

  • gruz, cegły, beton, siporeks w każdej ilości
  • ceramika łazienkowa, budowlana, dachówki, płytki
  • materiały ociepleniowe, styropian, płyty karton gips, nida gips, kleje, tynki, siatki
  • rury metalowe oraz plastikowe, rynny, złączniki rurki kanalizacyjne
  • pojemniki plastikowe, folie, okładziny
  • śmieci drewniane, stalowe, wykładziny dywanowe, z tworzyw sztucznych
  • meble, wersalki, komody, szafy, tapczany, kanapy, sofy, meblościanki
  • drzwi, okna, szkło, ramy okienne, ościeżnice
  • wszelkie odpady jak tapety, tynki, listwy podłogowe
  • odpady zielone, liście, wiartołomy, trawę, ziemię, glinę

Kontener na odpady Czerwonak

Gwarantujemy różne pojemności kontenerów, aby dopasować konkretny model do Państwa potrzeb oraz aby maksymalnie zoptymalizować koszty, z jakimi wiąże się wywóz odpadów budowlanych. Czerwonak to miejsce naszego działania. Dzięki temu możemy zawierać współprace nie tylko z Klientami prywatnymi (przy małych inwestycjach), ale także z deweloperami, którzy działają na większą skalę. Zajmujemy się także utylizacją odpadów oraz ich recyklingiem. Nie muszą się więc Państwo obawiać o to, że odpady trafią w nieodpowiednie miejsce - zaśmiecając tym samym okolice lub las. Nasza fachowa i miła obsługa gwarantuje Państwu pełne zadowolenie z wykonanej pracy. Zapraszamy do kontaktu!

Zamawiam: +48 533 555 377

Zamów kontener na odpady w Buku

Napisz do nas wiadomość, a jeśli nie jesteś pewien jaki kontener potrzebujesz, zadzwoń do nas, z chęcią podpowiemy.


Rodzaj odpadów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod numerem telefonu: tel. 668 425 325.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

Zamów kontener tak, jak Ci wygodniej!

Nasza firma idzie z duchem czasu - aby zamówić usługę podstawienia kontenera na gruz lub odpady wystarczy jeden telefon. W trakcie krótkiej rozmowy z naszym pracownikiem zostaną ustalone szczegóły takie, jak dzień podstawienia, miejsce, pojemność kontenera, rodzaj odpadów - cena za usługę jest znana z góry.

Jeśli nie lubią Państwo dzwonić, wystarczy wiadomość e-mail.

Cenimy Państwa czas i cały proces zamówienia ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Nasz doświadczony zespół zadba, aby usługa wykonana była na najwyższym poziomie, czas realizacji był zadowalający i przebieg podstawienia i odbioru kontenera na gruz i śmieci był dla Państwa bajecznie prosty.

Nasz zasięg działania obejmuje wiele okolicznych gmin Poznania.

Jesteśmy profesjonalistami, na współpracę z którymi zdecydowało się już wielu klientów. Nasz zasięg działania jest olbrzymi - kierujemy się zasadą, aby robić najlepiej to, co potrafimy - dbać o bezpieczeństwo i czystość podczas Państwa prac budowlanych czy porządkowych. Zachęacmy do kontaktu z nami - szybko i tanio podstawiamy kontener na gruz i odpady!

ekogruz - wywóz gruzu kontenerami