Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Zadzwoń do nas

+48 533 555 377

Pracujemy:

08:00 - 18:00

Napisz do nas:

batpol@o2.pl
ZAMÓW KONTENER

Wywóz odpadów Stęszew

Szybki, tani i pewny wywóz odpadów w Stęszewie!

Wywozimy odpady w kontenerach w Stęszewie

Stęszew, czyli miasto w Wielkopolsce, położone na południowy zachód od Poznania, przy drodze ekspresowej S5 i przy drodze krajowej numer 32 do Zielonej Góry. Najpopularniejszym połączeniem jest jednak linia kolejowa z Poznania do Wolsztyna, którą codziennie podróżuje bardzo dużo osób, które mieszkają w Stęszewie, ale uczą się lub pracują w stolicy Wielkopolski. Miasto nieustannie się rozwija. Obecnie zamieszkuje je prawie 6 tysięcy osób, Wyobraźmy sobie sytuację, że połowa mieszkańców zajmuje się przebudowami, remontami itp. dokładnie w tym samym momencie, jakie będą tego konsekwencje? Oprócz naturalnego rozwoju pod względem urbanizacyjnym, powstaną także ogromne ilości śmieci, których trzeba się w jakiś sposób pozbyć.

+48 533 555 377

Tani wywóz odpadów Stęszew

Nasza firma zapewnia wywóz odpadów budowlanych właśnie w miejscowości Stęszew. Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy oraz wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania takich zadań. Najlepiej do wywozu odpadów sprawdzą się kontenery, które posiadamy w różnych pojemnościach. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i możemy współpracować zarówno przy niewielkich, jak i bardzo dużych zleceniach. Aby zamówić kontener wystarczy do nas zadzwonić, a my dobierzemy odpowiedni rozmiar kontenera i ustalimy wspólnie dogodny termin jego podstawienia kontenera na odpady - Stęszew. Gwarantujemy, że wybór naszej firmy to pewność, że dbają Państwo o środowisko, ponieważ śmieci poddajemy recyklingowi. Oprócz tego, działamy sprawnie, profesjonalnie i gwarantujemy zachowanie czystości i porządku na posesji.

Wyślij e-mail

wywóz odpadów Stęszew

Wynajem kontenerów na odpady w Stęszewie:

  • gruz, cegły, beton, siporeks w każdej ilości
  • ceramika łazienkowa, budowlana, dachówki, płytki
  • materiały ociepleniowe, styropian, płyty karton gips, nida gips, kleje, tynki, siatki
  • rury metalowe oraz plastikowe, rynny, złączniki rurki kanalizacyjne
  • pojemniki plastikowe, folie, okładziny
  • śmieci drewniane, stalowe, wykładziny dywanowe, z tworzyw sztucznych
  • meble, wersalki, komody, szafy, tapczany, kanapy, sofy, meblościanki
  • drzwi, okna, szkło, ramy okienne, ościeżnice
  • wszelkie odpady jak tapety, tynki, listwy podłogowe
  • odpady zielone, liście, wiartołomy, trawę, ziemię, glinę

Kontener na odpady Stęszew

Zapewniamy fachową obsługę z uwzględnieniem wszystkich Państwa potrzeb, aby byli Państwo zadowoleni i wrócili w przyszłości, jak duża część naszych Klientów. W końcu regularny wywóz odpadów remontowych w trakcie prac budowlanych jest bardzo istotny. Ekogruz to odpowiedź na potrzeby klientów indywidualnych i przedsiębiorstw na podstawianie kontenerów na odpady - Stęszew i wywóz - w pełni legalny odpadów. Zapraszamy!

Zamawiam: +48 533 555 377

Zamów kontener na odpady w Buku

Napisz do nas wiadomość, a jeśli nie jesteś pewien jaki kontener potrzebujesz, zadzwoń do nas, z chęcią podpowiemy.


Rodzaj odpadów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod numerem telefonu: tel. 668 425 325.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

Zamów kontener tak, jak Ci wygodniej!

Nasza firma idzie z duchem czasu - aby zamówić usługę podstawienia kontenera na gruz lub odpady wystarczy jeden telefon. W trakcie krótkiej rozmowy z naszym pracownikiem zostaną ustalone szczegóły takie, jak dzień podstawienia, miejsce, pojemność kontenera, rodzaj odpadów - cena za usługę jest znana z góry.

Jeśli nie lubią Państwo dzwonić, wystarczy wiadomość e-mail.

Cenimy Państwa czas i cały proces zamówienia ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Nasz doświadczony zespół zadba, aby usługa wykonana była na najwyższym poziomie, czas realizacji był zadowalający i przebieg podstawienia i odbioru kontenera na gruz i śmieci był dla Państwa bajecznie prosty.

Nasz zasięg działania obejmuje wiele okolicznych gmin Poznania.

Jesteśmy profesjonalistami, na współpracę z którymi zdecydowało się już wielu klientów. Nasz zasięg działania jest olbrzymi - kierujemy się zasadą, aby robić najlepiej to, co potrafimy - dbać o bezpieczeństwo i czystość podczas Państwa prac budowlanych czy porządkowych. Zachęacmy do kontaktu z nami - szybko i tanio podstawiamy kontener na gruz i odpady!

ekogruz - wywóz gruzu kontenerami