Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

OFERTA

Zobacz, co możemy Ci zaoferować

wywóz gruzu Poznań
WYWÓZ GRUZU

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wywozem gruzu w Poznaniu i okolicach - działamy na terenie Komornik, Lubonia, Suchego Lasu, Czerwonaku oraz wszystkich pobliskich miejscowości. Dostarczamy Państwu szeroką ofertę na wybór odpowiedniego kontenera.

Zobacz więcej

wywóz gruzu Poznań
SPRZEDAŻ KRUSZYWA

Dostarczamy Państwu kruszywo własnym transportem. Posiadamy wyspecjalizowany zespół oraz profesjonalne wyposażenie techniczne, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Zobacz więcej

wywóz gruzu Poznań
TOALETY PRZENOŚNE

Ekogruz.pl zajmuje się również wynajmem toalet przenośnych z ich serwisem. Oferujemy najem na dowolny czas, z pełnym wsparciem i obsługą w trakcie całego okresu najmu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w tym zakresie. Zapraszamy!

Zobacz więcej

wywóz gruzu Poznań
WYWÓZ ZIEMI, GLINY

Jeśli mają Państwo do wywiezienia ziemię, glinę bądź zielone odpady, nasza firma chętnie podejmie się tego zlecenia. Działamy na terenie całego Poznania oraz okolic. Nasze zestawy mogą wywieźć od Państwa nawet 28T.

Zobacz więcej

wywóz gruzu Poznań
WYWÓZ ODPADÓW ZIELONYCH

Jeśli mają Państwo do wywiezienia odpady zielone, takie jak trawę, gałęzie drzew, fragmenty drzew, czy choćby liście, nasza firma zadba o porządek na Państwa posesji i odbierze je szybko i sprawnie. Zapraszamy!

Zobacz więcej

wywóz gruzu Poznań
KONTENERY BIUROWE

W naszej ofercie znajdą Państwo także możliwość wynajmu kontenera biurowego (socjalnego) jako idealne zaplecze w trakcie prac na budowie, czy też magazynowania materiałów lub biuro. Jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Zobacz więcej