Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Częste pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto zamówić pojemnik?

Zamawiając pojemniki nie tylko zabezpieczasz się od wysokich kar za nielegalny wywóz odpadów (które nie jednokrotnie kilkukrotnie przewyższają wartość kontenera), ale również pomagasz chronić środowisko. Zanieczyszczone lasy to zmora dzisiejszych czasów.

Jak zamówić kontener?

Zamówienia składa się telefonicznie, nasz konsultant postara się doradzić w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności i pomoże ustalić rodzaj odpadów. Można umówić się z nami na konkretny dzień i godzinę, chociaż zazwyczaj jesteśmy w stanie przywieźć kontener w ciągu kilku godzin, nic nie stoi na przeszkodzie by zamówić pojemnik z dużym wyprzedzeniem, gdy na przykład planujemy przebieg remontu w przyszłym miesiącu.

Ile kosztuje kontener?

Cenę ustalamy indywidualnie na podstawie rodzaju odpadów i odległości od Poznania. Najtańsze są kontenery na gruz, jednak równie opłacalne są pojemniki na zmieszane odpady, ponieważ oprócz pieniędzy można zaoszczędzić czas, który poświęcilibyśmy na segregację śmieci. Dodatkową opcją jest wywóz odpadów zielonych, który jest trochę tańszy niż wywóz odpadów mieszanych.

Jak długo można trzymać kontener?

Małe pojemniki od 1,7m3 do 4,7m3 stawiamy standardowo na 3 dni, natomiast większe, od 6m3 do 40m3 można trzymać cały tydzień. Warto jednak zaznaczyć, że można przedłużyć termin wypożyczenia kontenera za symboliczną dopłatą.

Czy organizujecie jakieś promocje?

Tak, mamy przewidziany korzystny system rabatów dla stałych i powracających do nas klientów. Często organizujemy również okazjonalne promocje, pamiętaj by zapytać o nie naszego konsultanta podczas rozmowy telefonicznej.

Jak zapłacić za kontener?

Preferujemy płatność gotówką u kierowcy przy podstawieniu kontenera. W wyjątkowych sytuacjach istnieje jednak możliwość zapłaty przelewem w formie przedpłaty na konto, dla klientów którzy na przykład nie mogą osobiście odebrać pojemnika lub w firmie rozliczają się jedynie elektronicznie.

Dokąd dowozimy kontenery?

Nasz zasięg to około 50km od centrum Poznania. Obsługujemy między innymi takie gminy jak: Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne i inne.

Czy oferujemy coś jeszcze poza kontenerami?

Tak, nasza firma potrafi zapewnić niemal kompleksowe wyposażenie placów budowy, począwszy od pojemników na odpady i rękawy zsypowe, po toalety przenośne, kontenery socjalne i usługi wyburzeniowe.

Kiedy można zamawiać kontenery?

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00 oraz w soboty od 7:00 do 13:00, w tych godzinach pracujemy, więc można dzwonić i zamawiać kontenery.