Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

O firmie

Poznaj nas lepiej, przekonaj się, że warto!

wywóz gruzu Poznań

Działamy w branży wywozu odpadów od początku lat 90-tych. Już na starcie naszym działaniom przewodziło motto: "Zaprowadzimy porządek w Poznaniu". Na początku nasze działania skupiały się na wywozie odpadów komunalnych. Z biegiem czasu nasza firma rozwinęła się i otworzyła na nowe usługi i możliwości. Zainwestowaliśmy w wielogabarytowe kontenery na gruz i rozpoczęliśmy świadczenie usługi odbioru gruzu, odpadów pobudowlanych i poremontowych. Okazało się, że dzięki dynamicznemu rozwojowi poznania, zapotrzebowanie na nasze usługi dynamicznie rosło.

Kruszarnia

Następnym krokiem w naszym rozwoju był zakup kruszarni. Dzięki temu mogliśmy zająć się sprzedażą gruzu, kruszywa i odsiewki. Z dumą możemy powiedzieć, że wywóz odpadów to nasza pasja. Obecnie jesteśmy jedną z najlepszych firm w tej branży na terenie Poznania i okolic. Zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy. Wywóz odpadów, wywóz gruzu, a także wywóz śmieci w Poznaniu i okolicach możemy świadczyć dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi. Nie ma dla nas odpadów nie do wywiezienia. Na tą chwile w Poznaniu prowadzone są liczne inwestycje budowlane.

Budowy

W trakcie budowy są duże osiedla, ale dużo jest też osób prywatnych z Poznania i okolic, budujących dom lub zajmujących się jego remontem. Wywóz śmieci i odpadów to trudny obowiązek po każdej wykonanej budowie czy remoncie – nie ma chyba osoby która by chciała aby śmieci koło ich domu zalegały miesiącami. Czym się kierować przy wyborze firmy? Należy dokonać porównania ofert i wybrać tę firmę, której działania z obszaru wywozu śmieci i gruzu cechuje największy profesjonalizm. Oferujemy również wynajem kontenerów na gruz w Poznaniu oraz jego najbliższych okolicach, są one konieczne w każdej inwestycji.

Remonty

Wszyscy, którzy choć raz brali udział w budowie bądź remoncie budynku doskonale zdają sobie sprawę z tego, że generuje to liczne odpady, których nie można po prostu umieści w zwykłym kuble na śmieci. Gruz należy wyrzucać do specjalnego pojemnika, którego nie znajdziemy na żadnym osiedlu. Wymagany jest albo samodzielny transport gruzu do odpowiednich miejsc selektywnej zbiórki odpadów, lub wypożyczenie od wyspecjalizowanej spółki kontenera na gruz pod nasze miejsce prac. Oba warianty generują niestety koszty. Który wybór będzie bardziej korzystny? Jeżeli mamy do dyspozycji samochód dostawczy, bądź odpowiednio dużą przyczepę to e samodzielny transport gruzu do punktu odbioru może okazać się tańszą propozycją. W każdym innym przypadku korzystniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie kontenera na gruz. Gdzie na terenie Poznania najlepiej znaleźć taką firmę? Oczywiście najłatwiej użyć do tego Internetu. Wpisanie takich haseł jak "wywóz gruzu Poznań", czy "wywóz odpadów Poznań" wygeneruje nam listę firm gotowych za drobną opłatą podstawić nam kontener pod nasz dom adres. Tak samo dobrym rozwiązaniem może być wyszukanie hasła "kontenery na gruz Poznań". Nie zapominajmy, że polskie prawo obliguje nas do właściwej segregacji odpadów. Nie przestrzegając prawa możemy narazić się na dotkliwe konsekwencje finansowe!

Nasza misja

Nasze działania mają bardzo jasny cel, jest to dominacja w obszarze wywozu odpadów i gruzu na terenie Poznania i okolic. Chcemy aby wywóz odpadów kojarzył się z naszym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz pasją w wykonywane działania.

wywóz gruzu Poznań

wywóz gruzu Poznań

wywóz gruzu Poznań

wywóz gruzu Poznań