Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Zadzwoń do nas

+48 533 555 377

Pracujemy:

08:00 - 18:00

Napisz do nas:

batpol@o2.pl
ZAMÓW KONTENER

Wywóz odpadów Komorniki

Szybki, tani i pewny wywóz odpadów w Komornikach!

Wywozimy odpady w kontenerach w Komornikach

Komorniki to wieś w województwie wielkopolskim, położona na południe od Poznania, którą zamieszkuje ponad 5 tysięcy osób. Na północ od miejscowości znajduje się węzeł autostrady A2, a przez samą wieś przebiega droga krajowa numer 5. Cechą charakterystyczną tego miejsca jest fakt, że swoje siedziby ma tutaj sporo znanych firm, m.in.: Viessmann, Novol czy też Eurocash. Jak wiemy, często powstanie firmy wiąże się ze zbudowaniem dla niej magazynu, a każda budowa generuje niestety mnóstwo odpadów, zwłaszcza w momencie, gdy tworzymy inwestycje na większą skalę.

+48 533 555 377

Tani wywóz odpadów Komorniki

Aby prace budowlane mogły przebiegać sprawnie, zarówno w przypadku dużych inwestycji o których mówimy, ale także w trakcie mniejszych remontów, musimy pamiętać o regularnym pozbywaniu się odpadów. Rodzi się jednak pytanie, gdzie się ich pozbyć? Nie wywieziemy ich przecież w przypadkowe miejsce, aby zaśmiecały nasze środowisko. Odpowiedź jest prosta. Wystarczy rozpocząć współpracę z nami – z Ekogruz! Nasza specjalność to wywóz odpadów remontowych w miejscowości Komorniki. Działamy tu od wielu lat. Jesteśmy profesjonalistami, dzięki czemu zyskaliśmy grono stałych Klientów, którzy - gdy mają taką potrzebę - chętnie do nas wracają.

Wyślij e-mail

wywóz odpadów Komorniki

Wynajem kontenerów na odpady w Komornikach:

  • gruz, cegły, beton, siporeks w każdej ilości
  • ceramika łazienkowa, budowlana, dachówki, płytki
  • materiały ociepleniowe, styropian, płyty karton gips, nida gips, kleje, tynki, siatki
  • rury metalowe oraz plastikowe, rynny, złączniki rurki kanalizacyjne
  • pojemniki plastikowe, folie, okładziny
  • śmieci drewniane, stalowe, wykładziny dywanowe, z tworzyw sztucznych
  • meble, wersalki, komody, szafy, tapczany, kanapy, sofy, meblościanki
  • drzwi, okna, szkło, ramy okienne, ościeżnice
  • wszelkie odpady jak tapety, tynki, listwy podłogowe
  • odpady zielone, liście, wiartołomy, trawę, ziemię, glinę

Kontener na odpady Komorniki

Odpady wywozimy od Państwa za pomocą kontenerów o różnych pojemnościach w zależności od skali inwestycji. Pojemności kontenerów zaczynają się od 1,7 m3, a kończą na nawet 40 m3. Sprawny i terminowy wywóz odpadów budowlanych w Komornikach i okolicach jest możliwy dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom! Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

Zamawiam: +48 533 555 377

Zamów kontener na odpady w Buku

Napisz do nas wiadomość, a jeśli nie jesteś pewien jaki kontener potrzebujesz, zadzwoń do nas, z chęcią podpowiemy.


Rodzaj odpadów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod numerem telefonu: tel. 668 425 325.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

Zamów kontener tak, jak Ci wygodniej!

Nasza firma idzie z duchem czasu - aby zamówić usługę podstawienia kontenera na gruz lub odpady wystarczy jeden telefon. W trakcie krótkiej rozmowy z naszym pracownikiem zostaną ustalone szczegóły takie, jak dzień podstawienia, miejsce, pojemność kontenera, rodzaj odpadów - cena za usługę jest znana z góry.

Jeśli nie lubią Państwo dzwonić, wystarczy wiadomość e-mail.

Cenimy Państwa czas i cały proces zamówienia ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Nasz doświadczony zespół zadba, aby usługa wykonana była na najwyższym poziomie, czas realizacji był zadowalający i przebieg podstawienia i odbioru kontenera na gruz i śmieci był dla Państwa bajecznie prosty.

Nasz zasięg działania obejmuje wiele okolicznych gmin Poznania.

Jesteśmy profesjonalistami, na współpracę z którymi zdecydowało się już wielu klientów. Nasz zasięg działania jest olbrzymi - kierujemy się zasadą, aby robić najlepiej to, co potrafimy - dbać o bezpieczeństwo i czystość podczas Państwa prac budowlanych czy porządkowych. Zachęacmy do kontaktu z nami - szybko i tanio podstawiamy kontener na gruz i odpady!

ekogruz - wywóz gruzu kontenerami