Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Zadzwoń do nas

+48 533 555 377

Pracujemy:

08:00 - 18:00

Napisz do nas:

batpol@o2.pl
ZAMÓW KONTENER

Wywóz odpadów Swarzędz

Szybki, tani i pewny wywóz odpadów w Swarzędz!

Wywozimy odpady w kontenerach w Swarzędzu

Swarzędz – wielkopolskie miasto położone nad Jeziorem Swarzędzkim, znajdujące się około 10 km od centrum Poznania. Jest siedzibą największej i najgęściej zaludnionej gminy wchodzącej w skład aglomeracji poznańskiej. Co ciekawe, jest dziewiątym co do liczby mieszkańców w województwie wielkopolskim i ma jedną z największych gęstości zaludnienia spośród polskich miast. Dawniej, jeden z ośrodków włókienniczych, obecnie, miejsce prosperowania bardzo wielu warsztatów stolarskich, tapicerskich i meblowych. Zarówno przygotowanie do budowy warsztatu, domu jednorodzinnego, magazynu lub innej inwestycji, jak i sam proces budowy, a także przygotowanie budynku pod instalacje wiąże się z powstawaniem dużej ilości niechcianych odpadów, które wywozimy ze Swarzędza.

+48 533 555 377

Tani wywóz odpadów Swarzędz

Aby zadbać o porządek na Państwa posesji warto już przed rozpoczęciem prac budowlanych rozpocząć współpracę z firmą, która pomoże nam pozbyć się tych śmieci. Wywóz odpadów budowlanych za pomocą kontenerów w miejscowości Swarzędz – to nasza specjalność! Posiadamy różne pojemności kontenerów na odpady dzięki czemu możemy podjąć współpracę przy każdym zleceniu: od małych, po te duże dotyczące np. odebrania od Państwa odpadów wielkogabarytowych. Bez względu na rodzaj usługi, na jaką zdecyduje się nasz Klient, charakteryzują nas profesjonalizm i atrakcyjna cena. Nasze długoletnie doświadczenie potrafiliśmy na przestrzeni lat przekuć w sprawdzone procedury, które pozwalają w najbardziej efektywny logistycznie sposób zrealizować wywóz odpadów remontowych w Swarzędzu.

Wyślij e-mail

wywóz odpadów Swarzędz

Wynajem kontenerów na odpady w Swarzędzu:

  • gruz, cegły, beton, siporeks w każdej ilości
  • ceramika łazienkowa, budowlana, dachówki, płytki
  • materiały ociepleniowe, styropian, płyty karton gips, nida gips, kleje, tynki, siatki
  • rury metalowe oraz plastikowe, rynny, złączniki rurki kanalizacyjne
  • pojemniki plastikowe, folie, okładziny
  • śmieci drewniane, stalowe, wykładziny dywanowe, z tworzyw sztucznych
  • meble, wersalki, komody, szafy, tapczany, kanapy, sofy, meblościanki
  • drzwi, okna, szkło, ramy okienne, ościeżnice
  • wszelkie odpady jak tapety, tynki, listwy podłogowe
  • odpady zielone, liście, wiartołomy, trawę, ziemię, glinę

Kontener na odpady Swarzędz

Bezproblemowe wykonywanie zleceń ułatwia nam nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, który świetnie sprawdza się w każdych warunkach. Indywidualne podejście do Klienta dodatkowo pozwala nam na zaoferowanie niskich cen i gwarancję zadowolenia z naszej współpracy. Kontener na odpady - Swarzędz - zamówiony w Ekogruz to gwarancja szybkości działania i najniższej ceny!

Zamawiam: +48 533 555 377

Zamów kontener na odpady w Buku

Napisz do nas wiadomość, a jeśli nie jesteś pewien jaki kontener potrzebujesz, zadzwoń do nas, z chęcią podpowiemy.


Rodzaj odpadów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania kontaktując się pod numerem telefonu: tel. 668 425 325.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

Zamów kontener tak, jak Ci wygodniej!

Nasza firma idzie z duchem czasu - aby zamówić usługę podstawienia kontenera na gruz lub odpady wystarczy jeden telefon. W trakcie krótkiej rozmowy z naszym pracownikiem zostaną ustalone szczegóły takie, jak dzień podstawienia, miejsce, pojemność kontenera, rodzaj odpadów - cena za usługę jest znana z góry.

Jeśli nie lubią Państwo dzwonić, wystarczy wiadomość e-mail.

Cenimy Państwa czas i cały proces zamówienia ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Nasz doświadczony zespół zadba, aby usługa wykonana była na najwyższym poziomie, czas realizacji był zadowalający i przebieg podstawienia i odbioru kontenera na gruz i śmieci był dla Państwa bajecznie prosty.

Nasz zasięg działania obejmuje wiele okolicznych gmin Poznania.

Jesteśmy profesjonalistami, na współpracę z którymi zdecydowało się już wielu klientów. Nasz zasięg działania jest olbrzymi - kierujemy się zasadą, aby robić najlepiej to, co potrafimy - dbać o bezpieczeństwo i czystość podczas Państwa prac budowlanych czy porządkowych. Zachęacmy do kontaktu z nami - szybko i tanio podstawiamy kontener na gruz i odpady!

ekogruz - wywóz gruzu kontenerami