Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

placeholder

Mieszkanie w bloku a wywóz gruzu

W przypadku, gdy mieszkamy w bloku i wykonujemy remont niezwykle męczące może okazać się wynoszenie gruzu po schodach. Kończy się to naderwanymi mięśniami ramion, bólami w kręgosłupie.

Czytaj dalej

placeholder

Wygoda wynajmu toalet przenośnych

Toalety przenośne są bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdy budujemy dom, czy organizujemy imprezę plenerową. Zamówienie takiej toalety przenośnej w Poznaniu czy okolicach jest bardzo proste.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych Poznań

Wywóz odpadów zielonych to zdecydowanie nasz silny punkt - zaufało nam już wielu klientów i wierzymy, że dołączą Państwo do tego grona. Tanie kontenery na gruz tylko w firmie Ekogruz.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie wyburzenia Poznań

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie wyburzeń. Ekogruz dysponujemy fachowym sprzętem, dzięki któremu bezpiecznie i skutecznie wyburzymy każdy budynek w Poznaniu i okolicach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu z kamienic poznańskich

Dysponuje pojazdami typu Multicar, które potrafią zmieścić się przez najwęższe bramy kamienic w Poznaniu. Dzięki temu możemy podstawić kontener na śmieci lub gruz na dziedzińcu, aby w łatwy sposób umieszczać gruz w kontenerze.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Swarzędz

Świadczymy dla Państwa kompleksowe usługi wywozu śmieci dla mieszkańców Swarzędza. Gwarantujemy terminową realizację, atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego kontenera.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne na wynajem

Toalety przenośne są bardzo wygodnym rozwiązaniem, gdy budujemy dom, czy organizujemy imprezę plenerową. Zamówienie takiej toalety przenośnej w Poznaniu czy okolicach jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą a przygotujemy korzystną ofertę.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz Oborniki

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wywozu gruzu oraz odpadów kontenerami o różnych wymiarach i pojemnościach także dla mieszkańców Obornik i okolic. Nasi doświadczeni konsultanci doradzą Państwo jaki wymiar należy wybrać.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz śmieci - kontener

Ekogruz obsługuje od wielu lat wszystkie dzielnice Poznania w zakresie wywozu śmieci w kontenerach oraz każdą okoliczną gminę. Dzięki wyspecjalizowanym pojazdom, w tym tzw. pojazdom typu Multicar, możemy zmieścić się w nawet najwęższe bramy kamienic poznańskich.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż piasku i kruszywa

Oferujemy sprzedaż kruszywa w Poznaniu z dostawą też do okolicznych miejscowości. Nasz profesjonalny park maszynowy zapewnia szeroki wybór kruszywa, w tym sortowanego (piasek, odsiewka, gruz drobny i gruby).

Czytaj dalej

placeholder

Tani kontener na odpady remontowe

Jak w sposób łatwy można pozbyć się gruzu lub odpadów powstałych w trakcie remontu czy budowy? Wystarczy jeden krok - wykonać telefon do naszej firmy, a nasi konsultanci doradzą, jaki będzie odpowiedni rozmiar kontenera, aby nie przepłacać.

Czytaj dalej

placeholder

Toaleta przenośna na działkę

Poznań to miasto, które obsługujemy w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego toalet przenośnych. Toaleta przenośna to sprawdzone i tanie rozwiązanie, aby zapewnić sobie dostęp do sanitariatu na działce w Poznaniu lub pod Poznaniem.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów po rozbiórce w Poznaniu i okolicach

Zalegające na budowie śmieci stanowią duży problem dla inwestorów. To wszelkiego rodzaju odpadu budowlane, styropian itp. - takich odpadów nie można umieszczać w zwykłych pojemnikach na śmieci, których na dodatek nawet nie ma na posesji w trakcie budowy czy prowadzonej rozbiórki. Najtańszą formą pozbycia się takich śmieci jest wynajem kontenera na odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gabarytów na telefon Poznań

Tani wywóz gabarytów w Poznaniu możemy zapewnić dzięki naszej rozbudowanej ofercie dostępnych rozmiarów kontenerów od kilku do kilkudziesięciu metrów sześciennych pojemności. Oferujemy najbardziej optymalną cenę w zależności do ilości odpadów do wywiezienia.

Czytaj dalej

placeholder

Tania toaleta przenośna na budowę

Ekogruz prowadzi wynajem tanich toalet przenośnych na budowę w całym Poznaniu oraz miejscowościach ościennych. Toalety przenośne są dzisiaj bardzo popularnym rozwiązaniem na budowę domu, plac budowy większego kompleksu, parkingi, imprezy masowe oraz parki.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci z okolic Poznania

Budują Państwo dom i chcą wywieźć odpady budowlane? Wywóz gruzu czy śmieci w kontenerach jest opłacalny. Dzięki temu, że nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów dobieramy odpowiedni rozmiar - wystarczający dla Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Oborniki

W Obornikach buduje się wiele budynków firmowych oraz nowych mieszkań. Deweloperzy upatrzyli sobie to miasto jako swój rynek zbytu. Znajduje się też tutaj wiele firm, magazynów, które mogą generować odpady. Nasza firma - świadcząc usługi na najwyższym poziomie zapewnia odbiór odpadów w kontenerach o różnych pojemnościach.

Czytaj dalej

placeholder

Remont mieszkania - wywóz odpadów budowlanych Poznań

Jeśli mieszkamy w bloku i wykonujemy remont męczące może być wynoszenie gruzu i wszelkich innych odpadów po schodach. Kończy się to naderwanymi mięśniami ramion i bólami w kręgosłupie. Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem jest wykorzystanie bezpiecznych rękawów do zsypów.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na wywóz śmieci Pobiedziska

Nasza firma działa także na terenie wszystkich miejscowości dookoła Poznania. Pobiedziska to obszar naszego działania - możemy pochwalić się najniższą ceną na wywóz śmieci Pobiedziska. Do Państwa dyspozycji udostępniamy kontenery o różnych wymiarach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów z budowy Tarnowo Podgórne

Jeśli budują Państwo dom w Tarnowie Podgórnym lub prowadzą inną inwestycję budowlaną, zapewnimy wywóz gruzu kontenerami o różnych wymiarach. Istnieje możliwość załadunku dźwigiem z HDS, co będzie pomocne przy dużych ilościach odpadów budowlanych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady budowlane - szybko

Szybko - to słowo klucz. Nasi klienci wiedzą, że jesteśmy w stanie podstawić kontener na śmieci i odpady remontowe nawet w 2 godziny od przyjęcia zgłoszenia. Duży wybór pojemności kontenerów, atrakcyjna cena - to czynniki, które dodatkowo wyróżnia naszą ofertę.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów budowlanych okolice Poznania

Nasze kontenery często zamawiają firmy budowlane, te mniejsze i większe, które chwalą nas za terminowość, rzetelność i stałą współpracę. Działamy sprawnie i skutecznie na terenie całego Poznania i okolic odbierając odpady pobudowlane w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na gruz

Prowadzenie prac budowlanych wiąże się z gromadzeniem gruzu, który należy wywieźć z posesji, ponieważ nie można wyrzucać go do pojemników komunalnych. Najszybszą i najtańszą formą na pozbycie się takiego gruzu jest wynajem w naszej firmie kontenera na gruz.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalety przenośnej na budowę

Wynajmujemy tanie toalety przenośne na budowę w całym Poznaniu oraz wszystkich okolicach. Toalety przenośne są dzisiaj bardzo popularnym rozwiązaniem na budowę domu, plac budowy większego kompleksu, parkingi, imprezy masowe oraz parki.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na meble Poznań

Zamawianie kontenera na meble w Poznaniu jeszcze nie było tak proste. Wystarczy zadzwonić do nas lub wysłać email / SMS - odpowiemy szybko, ustalając odpowiedni rozmiar kontenera do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenera na odpady remontowe

Robiąc porządki w garażu potrzebny może być kontener na odpady, jakie się uzbierały. Wiosna to dobra pora na takie gruntowne porządki. Zyskają Państwo dodatkowe miejsce na przechowywanie, dodatkowo dbając o środowisko naturalne. Śmieci poremontowych nie można wyrzucać do zwykłych pojemników komunalnych.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenera na śmieci

Jeśli chcą Państwo pozbyć się zalegających śmieci ze swojej posesji, nasze większe kontenery doskonale sprawdzą się i zdadzą egzamin. Nie ma co zwlekać, tylko zamówić tani kontener na śmieci w Ekogruz, aby legalnie pozbyć się problemu sprzed oczu.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na odpady na budowę

Jeśli szukają Państwo jak w sposób łatwy i bezpieczny można pozbyć się śmieci z budowy - odpowiedź jest prosta! Wystarczy zadzwonić do naszej firmy Ekogruz, a nasi dyspozytorzy doradzą, jaki będzie odpowiedni rozmiar kontenera, aby nie przepłacać i skierują kierowcę z wybranym kontenerem na odpady pod wskazany adres.

Czytaj dalej

placeholder

Duże i tanie kontenery na śmieci

Wywóz śmieci w kontenerach jest opłacalny dla zamawiającego. To legalny i tani sposób na pozbycie sie problemu śmieci po porządkach wiosennych, remoncie, czy budowie. Dzięki temu, że nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów dobieramy odpowiedni rozmiar - odpowiedni do potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenera na gruz w okolicach Poznania

Nasza firma obsługuje cały Poznań oraz wszystkie okoliczne miejscowości. Gwarantujemy najniższe ceny na wywóz gruzu w kontenerach. Dzięki wielu rozmiarom kontenerów dostarczamy Państwu usługi w najbardziej atrakcyjnych cenach spośród konkurencji działającej na poznańskim rynku.

Czytaj dalej

placeholder

Odbiór śmieci z okolic Poznania

Naszą domeną jest wywóz śmieci w kontenerach - taniego wywozu śmieci, ponieważ dysponujemy wieloma kontenerami o zróżnicowanej pojemności, dlatego jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kontener na śmieci do Państwa potrzeb. Dzięki temu koszt naszej usługi jest możliwie najniższy i nie przepłacają Państwo za zamówienie zbyt dużego kontenera na odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery do wywozu śmieci

Kontenery do wywozu śmieci oferujemy na terenie Poznania i okolic. Ekogruz to doświadczona firma, która sprawnie i w terminie odbieramy od Państwa odpady - ze wszystkich dzielnic Poznania. Śmieci i odpady umieszczane w kontenerach naszej firmy w łatwy sposób umożliwią Państwu ich legalny wywóz. Posiadamy wszelkie zezwolenia i certyfikaty, dzięki czemu są Państwo pewni, że wywożone od Państwa odpady nie trafią do lasu czy pobliskiego terenu zielonego.

Czytaj dalej

placeholder

Odbiór odpadów Poznań

Nasza firma odbiera od Państwa odpady wystawiając stosowny dokument potwierdzający ich odbiór. Podstawiamy tanie kontenery na śmieci i odpady w Poznaniu i okolicach. Posiadamy stosowne certyfikaty i zezwolenia na odbiór odpadów.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Komorniki

Komorniki są podpoznańskim węzłem komunikacyjnym, ponieważ na północ od Komornik jest węzeł autostrady A2 Poznań-Komorniki. W Komornikach znajduje się wiele firm, magazynów, które mogą generować odpady. Nasza firma świadcząc usługi na najwyższym poziomie zapewnia odbiór śmieci w kontenerach o różnych pojemnościach - już od 1,7m3.

Czytaj dalej

placeholder

Tani kontener na śmieci w Poznaniu

Wynajem taniego kontenera na śmieci w Poznaniu i okolicy może być łatwy i szybki. Przykładem tego jest skorzystanie z naszej oferty w tym zakresie. Bogaty wybór wśród dostępnych kontenerów na gruz sprawia, że naszą ofertę możemy idealnie dopasować do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Kto wywozi gruz w Suchym Lesie?

Firma Ekogruz to sprawdzony firma, która wywozi gruz i smieci wz Suchego Lasu. Dysponujemy szerokim wachlarzem dostępnych kontenerów - począwszy od małych po bardzo duże kontenery - 42 m3. Nasza firma cieszy się zaufaniem Klientów, których grono stale rośnie. Zachęcamy Państwa do dołączenia do tego grona. Nasz profesjonalny zespół zagwarantuje obsługę na najwyższym poziomie począwszy od procesu zamówienia, aż po odebranie kontenera z gruzem z Państwa posesji.

Czytaj dalej

placeholder

Odbiór śmieci w kontenerach Poznań

W tak dużym mieście, jak w Poznaniu, ważna jest odpowiednia gospodarka odpadami - odbiór śmieci w kontenerach. Dbając o środowisko, czystość w mieście oraz Państwa wygodę, nasza firma oferuje usługę wywozu gruzu i odpadów kontenerami w Poznaniu - wszystkich dzielnicach. Dysponujemy także małymi pojazdami, które potrafią zmieścić się w wąskich bramach kamienic.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci przez firmę w Czerwonaku

Czerwonak od lat to atrakcyjna lokalizacja do budowy domu. Rozległe powierzchnie działek pozwalają na budowę pokaźnych rozmiarów domów. Im większa budowa, tym więcej śmieci pobudowlanych do wywiezienia. Jeśli szukają Państwo firmy, która sprawnie i rzetelnie wykona usługę wywozu śmieci w Czerwonaku, dobrze Państwo trafili.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne na budowę pod Poznaniem

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu toalety przenośnej? Plusów takiego najmu krótko- czy długoterminowego jest wiele. Do najważniejszych zalet należy przede wszystkim fakt, że serwisujemy toalety przenośne w Poznaniu i okolicach w trakcie całego okresu najmu.

Czytaj dalej

placeholder

Tania firma od wywozu gabarytów w Gnieźnie

Jeśli mają Państwo na swojej posesji gruz lub śmieci, które chcieliby wywieźć, mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie dostępnych rozmiarów kontenerów od kilku do kilkudziesięciu metrów sześciennych pojemności, możemy zagwarantować najbardziej optymalną cenę w zależności do ilości gruzu do wywiezienia.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Swarzędz

Swarzędz od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które szukają miejsca do mieszkania pod Poznaniem. Jeśli szukają Państwo firmy, która sprawnie i szybko wywiezie gruz, zapraszamy do kontaktu z nami. Obsługujemy sprawnie i kompleksowo wszystkie miejscowości ościenne Poznania, w tym także Swarzędz - miejsce, gdzie wiele osób buduje swoje domy i remontuje je.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wynajem toalet przenośnych

Toalety przenośne są niezwykle wygodne przy wszelakich budowach, imprezach plenerowych czy chociażby obiektach użyteczności publicznej. Wynajem toalety przenośnej w Poznaniu i okolicy może być tani i wygodny. Nasza firma w czasie całego okresu wynajmu toalety przenośnej oferuje serwis na terenie Poznania i okolic.

Czytaj dalej

placeholder

Co zrobić z gruzem?

Robiąc remont w Poznaniu czy okolicach mieszkańcy borykają się z pozostałościami po pracah remontowych. Pozostaje gruz, który można w łatwy sposób usunąć z swojej posesji zlecając nam prace polegające na wywiezieniu gruzu w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu i odpadów w Poznaniu

W tak dużym mieście, jak w Poznaniu, ważna jest odpowiednia gospodarka odpadami. Dbając o środowisko, czystość w mieście oraz Państwa wygodę, nasza firma oferuje usługę wywozu gruzu i odpadów kontenerami w Poznaniu - wszystkich dzielnicach. Dysponujemy także małymi pojazdami, które potrafią zmieścić się w wąskich bramach kamienic.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na śmieci Poznań

Wynajem kontenera na śmieci w Poznaniu i okolicy może być tani. Przykładem tego jest skorzystanie z naszej oferty w tym zakresie. Bogaty wybór wśród dostępnych kontenerów na gruz sprawia, że naszą ofertę możemy idealnie dopasować do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz drewna Poznań

Ekogruz posiada wszelkie wymagane pozwolenia na odbiór odpadów oraz utylizację drewna. Odpady drewniane, które od Państwa odbieramy to przede wszystkim stare meble, palety, skrzynie, skrzynki, deski, pozostałości drewniane po remoncie.

Czytaj dalej

placeholder

Odzysk odpadów drewnianych Poznań

Firma Ekogruz oferuje odbiór odpadów drewnianych na terenie całego Poznania oraz całej aglomeracji poznańskiej. Kontenery na drewno to tania forma na pozbycie się problemu zalegających odpadów drewnianych w tym palet, skrzyń, pozostałości po produkcji mebli, czy resztek w tartaku.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci remontowych w Poznaniu

Po remoncie prowadzonym w Poznaniu czy okolicach pozostaje problem śmieci pozostałych po pracach budowlanych. Pozostaje gruz i inne śmieci, które można w łatwy sposób usunąć z swojej posesji zlecając nam prace polegające na podstawieniu kontenera na wywóz śmieci w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kruszywo na drogę

W naszej firmie można zamówić różne frakcje kruszywa, w tym takie idealne do utwardzenia drogi gruntowej. Jesteśmy firmą, która dba o środowisko. Dokonując recyklingu gruzu redukujemy koszty Państwa inwestycji. Profesjonalne usługi kruszenia gruzu budowlanego dokonujemy za pomocą kruszarek szczękowych.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenerów socjalnych

W ostatnim czasie nasze kontenery socjalne stanowią świetne zaplecze dla punktów poboru wymazów w celu wykrywania Covid-19. Kontenery socjalne cieszą się bardzo dużą popularnością wśród deweloperów. Wszystko za sprawą możliwości ich zastosowania. Wynajem kontenerów biurowych w Poznaniu jest głównie do celów biurowych i magazynowych.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na odpady Kostrzyn

Kostrzyn bardzo szybko rozbudowuje się - prace na budowach nabierają tempa dzięki sprawnemu odbiorowi odpadów. Nasze kontenery można spotkać na wielu budowach. Nasi klienci cenią nas za szybkość działania i atrakcyjną cenę.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na śmieci Gniezno

Warto u nas zamówić kontener na śmieci. Gniezno to lokalizacja, w której od dłuższego czasu z powodzeniem świadczymy usługi wynajmu kontenerów na gruz czy odpady. Najwięcej zleceń mamy od klientów prywatnych, którzy cenią nasze kontenery na śmieci za to, że tanio mogą w trakcie prowadzenia prac remontowych pozbywać się odpadów wprost do kontenera.

Czytaj dalej

placeholder

Odbiór śmieci w kontenerach od firm

Nasza firma z powodzeniem działa na rynku aglomeracji poznańskiej już kilkunastu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy zaufanie zarówno klientów prywatnych jak i firm. Mamy aktywne współprace w zakresie systematycznego odbioru kontenerów i wymiany ich na puste.

Czytaj dalej

placeholder

Legalny wywóz śmieci w Poznaniu

Wyrzucanie odpadów byle gdzie może (i powinno zawsze) kończyć się srogą grzywną dla osoby zaśmiecającej. Dostępność i mnogość rodzajów kontenerów w naszej firmie pozwala dobrać tak ofertę, aby była jak najbardziej korzystna dla zlecającego.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenera na śmieci w Komornikach

Komorniki to jedna z wielu podpoznańskich miejscowości, w której firma Ekogruz umożliwia tani wynajem kontenerów na śmieci. Buduje się tutaj sporo nowych domów i powstaje dużo komercyjnych inwestycji. Odpowiednie zaopatrzenie w wywóz śmieci w kontenerach jest ważnym elementem udanego procesu budowy lub remontu.

Czytaj dalej

placeholder

Legalny wywóz gruzu Poznań

Dbamy o środowisko i czystość Państwa posesji. Od wielu lat z powodzeniem odbieramy od Państwa gruz i odpady za pomocą kontenerów do tego przeznaczonych. Nasza firma posiada wszelkie niezbędne pozwolenia na odbiór i gospodarkę odpadami.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na prace remontowe Poznań

Na terenie całego Poznania oraz wszystkich okolicznych miejscowości jesteśmy w stanie bardzo szybko podstawić kontener na odpady - od uzyskania zgłoszenia emailowego czy telefonicznego. Z powodzeniem odbieramy od Państwa odpady w kontenerach w Poznaniu.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Czerwonak

Czerwonak to jedna z wielu miejscowości, które nasza firma szybko i sprawnie jest w stanie obsłużyć w zakresie podstawienia kontenera na śmieci. Oferujemy Państwu do wyboru szeroki zakres pojemności kontenerów na odpady...

Czytaj dalej

placeholder

Tani kontener na śmieci w Poznaniu

Często słyszymy pytanie, czy kontener na śmieci może być tani. Otóż tak - w naszej firmie posiadamy kontenery o pojemności już od 1,7m3, dlatego też jesteśmy w stanie doradzić wybór odpowiedniego rozmiaru do potrzeb klienta.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci w kontenerach

Wywóz śmieci w kontenerach na terenie całego Poznania oraz wszystkich okolicznych miejscowości to nasza domena. Działamy w branży już od wielu lat i wypracowaliśmy sobie miano rzetelnego partnera w biznesie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów poremontowych

Nasza firma świadczy usługi wywozu odpadów remontowych. Dbamy o to, aby nasi klienci na czas mieli podstawiony kontener, w którym umieszczą wszelkie odpady, jakie powstały w trakcie prowadzenia remontu.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady

Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy umożliwiające bezpieczny transport kontenerów na odpady poremontowe i pobudowlane.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu z budowy

Na budowie powinien panować porządek - nie tylko ze względu na wygodę pracy, ale przede wszystkim ze względów na BHP oraz ekologię.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery do wywozu śmieci

Kontenery na wywóz śmieci mogą być tanie - wystarczy, że zostaną zamówione w naszej firmie Ekogruz. Od lat działamy na rynku poznańskim oraz okolicznych miejscowości, dostarczając profesjonalne usługi w zakresie odbioru odpadów. Posiadamy wszelkie zezwolenia, jakie są wymagane prawnie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów budowlanych w Czerwonaku

Nasza firma działa także w Czerwonaku, w którym świadczymy nasze usługi, w tym także wywóz odpadów budowlanych. Liczne inwestycje, jakie realizują się na tym terenie powodują konieczność sprawnego wywozu odpadów budowlanych.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na odpady remontowe

Czy wynajem kontenera na odpady może być tani? Odpowiedź brzmi: tak! Jeśli zamówi się go w firmie Ekogruz. Działamy z powodzeniem na terenie całego miasta Poznań oraz wszystkich okolicznych miejscowości.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady zielone w Luboniu

Porządkowanie posesji, ogrodu wiąże się z potrzebą utylizacji odpadów zielonych. Nasza firma wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i ułatwia legalny wywóz odpadów zielonych w Luboniu.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Poznań i okolice

Wywozimy śmieci w kontenerach w Poznaniu oraz okolicach. Kontener na śmieci to tani i szybki sposób na pozbycie się odpadów, które powstały w trakcie prac porządkowych, czy remontowych w naszych domach, mieszkaniach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych Poznań

Okres letni, wiosenny czy jesienny sprzyja porządkom w ogrodach. Pozostaje dylemat co zrobić ze skoszoną trawą, zgrabionymi liśćmi, przyciętymi krzewami czy gałęziami. Ekogruz pomoże w tym zakresie podstawiając Państwu kontener na odpady zielone - podstawiamy je w całym Poznaniu - po otrzymaniu zlecenia telefonicznego, czy emailowego.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady Poznań

W naszej firmie dbamy o środowisko naturalne - te odpady, które są możliwe do dalszego przetworzenia, zostają poddane procesowi recyklingu. Nasi doświadczeni pracownicy dbają, aby odpady, które są od Państwa odbierane były utylizowane lub poddawane recklingowi, zgodnie z procedurami.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gabarytów - mebli Poznań

Remontują Państwo dom lub mieszkanie i chcą się pozbyć zalegających starych i niepotrzebnych już mebli? Nasza firma wychodzi naprzeciw - podstawiamy kontenery, które można zapełnić takimi odpadami.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci remontowych

Ekogruz to najlepsze miejsce, gdzie mogą trafić śmieci po remoncie. Odbieramy praktycznie wszystkie takie odpady, począwszy od tynku, gruzu, drewna, papy, spalenizny, starych mebli, przez wykładziny, dywany, okna, szkło, po drzwi, futryny, plastiki i inne.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów budowlanych

Szanowni Państwo, dysponujemy wieloma rodzajami kontenerów. Jesteśmy w stanie obsługiwać nawet największe budowy dostarczając kontenery na odpady budowlane na terenie całego Poznania oraz okolic.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w Poznaniu z kamienic

Dysponujemy pojazdami typu Multicar, które potrafią zmieścić się przez najwęższe bramy kamienic w Poznaniu. Dzięki temu możemy podstawić kontener na dziedzińcu, aby w łatwy sposób umieszczać gruz w kontenerze. Zmieścimy się nawet w najwęższych bramach.

Czytaj dalej

placeholder

Co zrobić z gruzem po remoncie?

Robiąc remont w Poznaniu czy okolicach mieszkańcy borykają się z pozostałościami po pracah remontowych - głównie z gruzem. Pozostaje gruz, który można w łatwy sposób usunąć z swojej posesji zlecając nam prace polegające na wywiezieniu gruzu w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Szybki wywóz odpadów w kontenerach - tanio

Jednym z obszarów dookoła Poznania, na jakim sprawnie działamy są Suchy Las, Lusowo i okolice. Obsługujemy w tym rejonie wielu klientów - zarówno indywidualnych jak i firmy. Wywóz śmieci i odpadów może być łatwy i bezproblemowy - nasz szeroki wybór dostępnych kontenerów pozwala.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz - tanio

Wywóz gruzu w kontenerach to nasza wiodąca gałąź działalności - dysponujemy wieloma różnymi kontenerami o wielu pojemnościach, dlatego jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kontener do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w Swarzędzu

Do odpadów, które od Państwa odbieramy zaliczamy też wszystkie odpady zielone. Mogą Państwo zadzwonić lub napisać do nas i zamówić kontener na odpady zielone. Prowadząc prace porządkowe na posesji, w ogrodzie, pozostają nam liście, trawy, krzewy, obcięte gałęzie drzew, czubki świerków, czy inne odpady zielone.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Czerwonak

Nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów - dlatego też wywóz śmieci w Czerwonaku jest taki tani. Pomożemy dobrać odpowiedni kontener na śmieci do Państwa potrzeb. Posiadamy kontenery na odpady o pojemności już od 1,7m3.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz śmieci w Poznaniu

Prace budowlane generują mnóstwo różnych odpadów. Ekogruz jest odpowiedzią na Państwa potrzeby. Oferujemy tani wywóz śmieci w Poznaniu oraz okolicznych gminach. Kontener na śmieci możemy ustawić na terenie Państwa posesji, na odpowiednim miejscu parkingowym, dzięki czemu umieszczanie odpadów w kontenerze będzie proste i bezpieczne.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady remontowe z łazienki

Remont łazienki powoduje gromadzenie dużej ilości odpadów, jak skute płytki, sedesy, stelaże podtynkowe, umywalki, wanny. Nasza firma podstawia kontenery na takie odpady. Działamy szybko i bezpiecznie - w kilka godzin od zgłoszenia jesteśmy w stanie podstawić kontener na terenie całego Poznania i wszystkich okolicznych miejscowości.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenerów na gabaryty

Nawet prowadzenie niewielkiego remontu wiąże się z odpadami, których chcemy pozbyć się z naszego domu czy posesji. Odbierzemy od Państwa stare meble, wykładziny, dywany, tapety, tynki, kleje i wszystkie inne odpady, które powstały w trakcie prac porządkowych czy remontowych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na śmieci Suchy Las

Oferujemy wynajem kontenerów na śmieci w Suchym Lesie - działamy szybko i sprawnie, podstawiając kontener już w kilka godzin od zgłoszenia. Jesteśmy profesjonalistami i posiadamy niezbędne wymagania i zezwolenia na przyjmowanie i gromadzenie odpadów.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady poremontowe Komorniki

Nasze usługi wywozu odpadów poremontowych w kontenerach świadczymy także w Komornikach. To gmina, w której buduje się dużo, przez co ilość odpadów poremontowych liczona jest w tonach. Ekogruz terminowo podstawia kontenery na odpady i odbiera je od Państwa zapewniając przyjemną pracę remontową i wykończeniową.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów remontowych

Remontują Państwo dom, mieszkanie, a może porządkują przestrzeń i swoją posesję? Na pomoc przychodzi Ekogruz, który dysponuje wieloma rodzajami kontenerów, takimi z odkrytą lub zakrytą burtą. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ oferujemy najtańszy wywóz odpadów remontowych.

Czytaj dalej

1 2 3 4 5 6