Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

placeholder

Wywóz gruzu kontenerami

Nasi doświadczeni kierowcy sprawnie i bezpiecznie dostarczą kontener pod wskazany adres. Bezpiecznie ustawią go w miejscu, gdzie umieszczanie w nim gruzu będzie najmniej problematyczne dla Państwa oraz nie będzie stwarzało zagrożenia.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na gruz tanio

Kontener na gruz może być tani - wynajmujemy kontener na gruz i odbieramy je od Państwa, poddając gruz odpowiednim zabiegom recyklingowym. Mamy wszystkie niezbędne pozwolenia, aby odbierać od Państwa taki odpad.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Poznań

Nasza firma obsługuje od wielu lat wszystkie dzielnice Poznania w zakresie wywozu śmieci w kontenerach. Dzięki wyspecjalizowanym pojazdom, w tym tzw. pojazdom typu Multicar, możemy zmieścić się w nawet najwęższe bramy kamienic poznańskich.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Komorniki

Komorniki to szybko rozwijająca się gmina, na której bardzo dużo buduje się - zarówno powierzchni przemysłowych czy magazynowych, jak i nowych osiedli.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz i odpady

Kontenery na gruz i odpady to tani i szybki sposób ich pozbycia się z własnej posesji. Nasza doświadczona firma posiada wszystkie wymagane zezwolenia i certyfikatu na odbiór gruzu i odpadów od Państwa.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz na dziedzińce

Często nasi klienci pytają nas, jaki jest najlepszy sposób na wywóz gruzu, gdy mieszka się w kamienicy w Poznaniu i brama wjazdowa jest bardzo wąska. Nasza odpowiedź może być jedna - Ekogruz! Nasza firma dysponujemy pojazdami typu Multicar.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci w kontenerach może być tani

Leżące góry śmieci nie tylko wyglądają nieestetycznie, lecz także są zagrożeniem dla ekosystemu. Za gromadzenie śmieci na posesji grozi nam mandat i wysoka kara, dlatego warto zadbać o porządek i uprzątnięcie własnego terenu.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na gruz w Poznaniu

Szukają Państwo rozwiązania na problem pozbycia się gruzu? Planują Państwo rozbiórkę budynku i następnie utylizację dużej ilości gruzu? Nasza firma to najlepsze rozwiązanie. Tanie, szybkie i bezproblemowe.

Czytaj dalej

placeholder

Wywozimy odpady zielone w kontenerach

Wiosna to doskonały czas na porządki w naszych ogrodach. Kontenery na odpady zielone jakie dostarczamy na terenie całego Poznania oraz wszystkich okolicznych miejscowości można zapełniać skoszoną trawą, liśćmi, gałęziami, połamanymi drzewami, krzakami.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenerów biurowych

Kontenery biurowe lub inaczej zwane kontenerami socjalnymi to trend, który rośnie w potęgę. Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw szukających odpowiedniego miejsca na przechowywanie materiałów budowlanych, które nie powinny być wystawione na bezpośrednie działanie czynników zewnętrznych, czy złych warunków pogodowych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na śmieci w Poznaniu

Śmieci to problem mieszkańców wielu miast, w tym także Poznania. W jaki sposób można szybko i legalnie pozbyć się śmieci? Odpowiedź jest prostsza, niż można przypuszczać. Wystarczy skontaktować się z nami, a nasi doświadczeni konsultanci doradzą wybór najlepszego kontenera na śmieci.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz odpadów w Poznaniu

Nasza firma Ekogruz zapewnia tani wywóz odpadów mieszanych. Dysponujemy wieloma kontenerami i jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu kontenery w różnych rozmiarach i pojemnościach od 1,7m3 do 40m3.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne - tani wynajem w Poznaniu

Dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie toalety przenośne. Doskonałe rozwiązanie na plac budowy, aby zapewnić pracownik warunki socjalne, zaplecze sanitarne w postaci toalety przenośnej. Wynajmowane przez nas toalety mobilne są wyprodukowane z materiałów, które nie absorbują zapachów.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery socjalne na wynajem w Poznaniu

Kontenery socjalne cieszą się coraz większą popularnością. A to dzięki temu, że stanowią tanie i bezpieczne rozwiązanie, gdy chcemy ustawić tymczasowe biuro na budowie, ustanowić miejsce do przechowywania materiałów, aby nie wpływały na nie warunki atmosferyczne.

Czytaj dalej

placeholder

Mały kontener na gruz

Jeśli słyszymy o kontenerach na gruz to często wyobrażamy sobie nie wiadomo jakich rozmiarów kontenery. W naszej firmie kontenery zaczynają się od pojemności 1,7m3 - zatem będą idealne na niewielkie ilości gruzu do wywiezienia.

Czytaj dalej

placeholder

Szybki i tani kontener na gruz

Dlaczego warto wybrać kontener na gruz? Otóż jest to tania forma pozbycia się powstałego w czasie budowy, czy remontu gruzu - odpadu pobudowlanego. Nasza szeroka oferta kontenerów na gruz jest najlepszym wyborem, gdyż kontener podstawiamy na ustalony czas, zatem można spokojnie umieszczać w nim powstałe w trakcie budowy, czy remontu odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz odpadów zielonych

Odpady zielone, jakie są generowane przez nasze ogrody, tereny zielone też wymagają odpowiedniej utylizacji. Odpady zielone powinny być w odpowiedni sposób odbierane od Państwa. Nasze kontenery na odpady zielone to tani i szybki sposób na pozbycie się krzaków, krzewów, połamanych gałęzi, drzew, czy skoszonej trawy.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady

Kontener na odpady to modny i szybki sposób na pozbycie się problemu zalegających śmieci i odpadów na naszej posesji. Zbliża się czas wiosennych porządków, zatem warto zastanowić się nad zamówieniem kontenera. Szybko i łatwo uprzątną Państwo swój teren z niepotrzebnych rzeczy.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci w Poznaniu i okolicach

Mają Państwo problem z śmieciami, które zalegają na Państwa terenie? Spośród wszystkich rodzajów kontenerów w naszej ofercie mogą Państwo wybrać najlepszy wymiar, aby zmieścić w nim wszystkie odpady. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą i podpowiedzą jaki kontener wybrać.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w kontenerach

Kontenery na gruz to bardzo tani sposób na pozbycie się resztek cegieł z budowy. Dysponujemy wieloma kontenerami, o różnych pojemnościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania dla małego remontu, budowy domu, czy dużego osiedla.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w Poznaniu

Jesteśmy liderem w zakresie wywozu odpadów ogrodowych. Jeśli chcieliby Państwo wywieźć liście, trawę, czy też obcięte krzewy, to idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na trawę Poznań

Szybki i bezproblemowy wywóz odpadów zielonych. Nasza firma to rozwiązanie problemu wywozu trawy w Poznaniu. Działamy sprawnie na terenie całego miasta Poznania oraz wszystkich okolicznych gmin.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na ziemię Poznań

Wywozimy od Państwa ziemię w kontenerach. Jeśli chcą Państwo wywieźć dużą ilość ziemi, możemy zapewnić załadunek z dźwigiem HDS - będzie to łatwe i szybkie rozwiązanie problemu wywozu ziemi w Poznaniu i okolicach.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na liście, trawę

Liście jesienią to doskonała zabawa dla dzieci. Dla nas to czas na porządek naszego ogródka. EKOGRUZ przychodzi z pomocą, dostarczając Państwu kontenery na odpady ogrodowe.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Poznań

Remontując dom, czy remontując mieszkanie wytwarza się spore ilości gruzu, którego nie można po prostu wyrzucić do kosza. Trzeba skorzystać z usług firmy, która zajmie się dalej jego przetwarzaniem - ważne jest dbanie o nasze środowisko naturalne.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne - tani wynajem

Jesteśmy najlepszym wyborem jeśli szukają Państwo toalety przenośnej na wynajem w Poznaniu i okolicach. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu zarówno jedną toaletę przenośną, jak i duże ich ilości, np. gdy są Państwo organizatorem dużej imprezy masowej.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na gruz

Kontenery na gruz to najtańsza forma na wywóz gruzu w Poznaniu i okolicach. Dysponujemy wieloma rodzajami kontenerów - od małych po naprawdę olbrzymich rozmiarów i pojemności. Jesteśmy w stanie dopasować się maksymalnie do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych

Firma Ekogruz to sprawdzony i rzetelny partner w gospodarce odpadami zielonymi. W naszej ofercie znajdą Państwo także tanie kontenery na odpady zielone. Wywozimy je od Państwa nie tylko małymi kontenerami, ale także bardzo dużymi, które są w stanie od Państwa odebrać olbrzymie ilości odpadów ogrodowych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na odpady zielone

Nasza firma oferuje Państwu zadbanie o porządek na Państwa posesji podstawiając kontener na odpady zielone. Szczególnie potrzebna usługa, którą wykonujemy nie tylko jesienią i wiosną, gdy wzmożone ilości trawy i liści zalegają na naszej posesji.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Poznań

Nasza firma to sprawdzony i rzetelny partner w zakresie wywozu odpadów w kontenerach. Dysponujemy wieloma różnymi pojemnościami kontenerów, co pozwala zminimalizować dla Państwa koszt usługi.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kruszywo Poznań

Kruszywo budowlane, 3 frakcje to doskonały materiał, który ma szerokie zastosowanie, począwszy od utwardzania podjazdów, wyrównywania dróg, jako podsypka, do tego oferowany przez nas w atrakcyjnej cenie.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz Poznań

Kontenery na gruz to idealne rozwiązanie, które pomoże zachować ład i porządek podczas prac budowlanych. To łatwe i szybkie rozwiązanie problemu zalegającego gruzu na Państwa posesji.

Czytaj dalej

placeholder

Rozbiórki Poznań

Rozbiórki i wyburzenia w naszej ofercie cieszą się zainteresowaniem klientów. Działamy nie tylko na terenie całego Poznania, ale także wszystkich gmin ościennych.

Czytaj dalej

placeholder

Wyburzenia Poznań

Ekogruz może wykonać dla Państwa także usługę wyburzenia budynku, rozbiórki budynku. Warto skontaktować się z nami, jeśli mają Państwo stary budynek, mury do wyburzenia.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż kruszywa Poznań

Nasza firma dostarcza kruszywo o wielu zastosowaniach. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kruszywa przesiewane a także kruszywa sortowane, w tym odsiewska (0 - 4mm), kruszywo drobne (4 - 31,5mm), kruszywo grube (31,5 - 63mm).

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów w Poznaniu

Jesteśmy sprawdzoną firmą realizującą odbiór odpadów od Państwa. Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiedniego kontenera na odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w kontenerach

Wywóz gruzu w kontenerach to tani sposób na pozbycie się zalegających stert gruzu na naszej posesji. Dbanie o czystość w trakcie prac budowlanych czy remontowych może być proste, przyjemne, a co najważniejsze pozwoli zadbać o bezpieczeństwo osób pracujących przy budowie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w Poznaniu

Odpady zielone często przyprawiają spore problemy, co można z nimi zrobić. Odbieramy od Państwa, w kontenerach, które podstawiamy wszelkiego rodzaju odpady zielone, jak trawy, liście, krzewy, gałęzie, wiatrołomy.

Czytaj dalej

placeholder

Tani kontener na gruz w Poznaniu

Jeśli zastanawiają się Państwo czy kontener na gruz może być tani - odpowiedź jest jedna - tak! W firmie Ekogruz zamówienie kontenera na gruz jest tanie. Dysponujemy wieloma różnymi kontenerami o wielu pojemnościach, dzięki czemu możemy dostosować rozmiar kontenera na gruz do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż kruszywa w Poznaniu

Firma Ekogruz to Państwa sprawdzony dostawca kruszywa. Nasza firma posiada odpowiednie zezwolenia, dlatego mogą być Państwo pewni najlepszej jakości kruszywa. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kruszywo sortowane, piasek/odsiewkę w najlepszych cenach.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne Suchy Las

Wynajem krótko i długoterminowy toalet przenośnych to nasza domena. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który z największą starannością dostarczy Państwu odpowiednią ilość toalet przenośnych, czy to na teren budowy, plac, czy imprezę masową.

Czytaj dalej

placeholder

Wyburzenia i rozbiórki Swarzędz

Nasza firma prowadzi profesjonalne usługi rozbiórkowe. Wyburzamy m.in. budynki, hale, pustostany. Nasza firma dysponuje odpowiednimi umiejętnościami oraz doświadczeniem, aby podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych Poznań

Wiosenne prace porządkowe? A może rekultywacja terenu? Odbieramy od Państwa także odpady zielone - na terenie całego Poznania oraz okolicznych miejscowości, jak Komorniki, Luboń, Swarzędz, Suchy Las, Czerwonak.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne Poznań

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu toalety przenośnej? Plusów takiego najmu krótko- czy długoterminowego jest wiele. Do najważniejszych zalet należy przede wszystkim fakt, że serwisujemy toalety przenośne w Poznaniu i okolicach w trakcie całego okresu najmu.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Swarzędz

Swarzędz to jedna z najbogatszych gmin wokół Poznania. Dobrze rozwijająca się miejscowość to doskonałe miejsce na budowę domu.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Plewiska

Plewiska od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które szukają miejsca do mieszkania pod Poznaniem. Jeśli szukają Państwo firmy, która sprawnie i szybko wywiezie gruz, zapraszamy do kontaktu z nami.

Czytaj dalej

placeholder

Wyburzenia i rozbiórki Poznań

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do rozbiórki i wyburzeń - jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze zadanie - profesjonalne wyburzanie w Poznaniu - kompleksowa realizacja.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne Poznań

Nasza firma dysponuje dużą ilością toalet przenośnych na wynajem. Obsługujemy firmy, imprezy masowe, a także klientów indywidualnych, którzy potrzebują zapewnić sobie komfort na budowie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Luboń

Luboń to miejscowość granicząca bezpośrednio z Poznaniem. Powstają tutaj nowe inwestycje oraz przeprowadzane są liczne remonty zabudowań mieszkalnych. Profesjonalnie obsługujemy Państwa w zakresie wywozu gruzu w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Czerwonak

Czerwonak i Koziegłowy to lokalizacje, które obsługujemy od bardzo dawna. Doskonale znamy te rejony i wiemy, że potrzeba wywozu gruzu z terenów budowy / placów remontowych jest duża.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Mosina i Puszczykowo

Puszczykowo i Mosina od lat uchodzą za atrakcyjne lokalizacje do budowy domu. Rozległe powierzchnie działek pozwalają na budowę pokaźnych rozmiarów domów. Im większa budowa, tym więcej gruzu i odpadów pobudowlanych do wywiezienia.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Swarzędz

Swarzędz to nadal jedna z tych podpoznańskich miejscowości, gdzie chętnie wyprowadzają się Poznaniacy, aby wybudować swój dom niedaleko centrum Poznania, w dobrej lokalizacji, przy sprawnych połączeniach komunikacyjnych z Poznaniem.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu, odpadów Poznań

Jako profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie budują od wielu lat, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu usługi wywozu gruzu, odpadów zielonych, odpadów pobudowlanych w atrakcyjnej cenie i szybkim czasie.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż piasku w kontenerach

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie pojawia się możliwość zamówienia piasku w kontenerach! To doskonała możliwość zamówienia odpowiedniej i potrzebnej ilości piasku lub żwiru.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w Poznaniu

Nasza firma dysponuje wyspecjalizowanymi pojazdami typu Multicar, które mogą zmieścić się przez najwęższe bramy kamienic w Poznaniu. Zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu.

Czytaj dalej

1 2 3 4 5 6