Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

placeholder

Kontenery biurowe w Poznaniu

Kontenery biurowe cieszą się ostatnio dużą popularnością. Wszystko za sprawą możliwości ich zastosowania. Wynajem kontenerów biurowych w Poznaniu jest głównie do celów biurowych i magazynowych.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz w Poznaniu i okolicach

Wynajem kontenera na gruz w Poznaniu i okolicy może być tani. Przykładem tego jest skorzystanie z naszej oferty w tym zakresie. Bogaty wybór wśród dostępnych kontenerów na gruz sprawia, że naszą ofertę możemy idealnie dopasować do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz gruzu w Poznaniu

Ekogruz jest doświadczonym partnerem w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu. Nasza ma duży wybór różnych pojemności kontenerów na gruz. Sprawdź, dlaczego wywóz gruzu może być tani.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne i serwis w Poznaniu

Coraz częściej osoby prywatne budujące w Poznaniu, czy miejscowościach okolicznych, jak Luboń, Wiry, Komorniki, Swarzędz, Czerwonak, swój własny dom zapewniają zaplecze sanitarne dla firm budowlanych, ustawiając na posesji toaletę przenośną.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenerów biurowych w Poznaniu

Poznań i okolice to duża aglomeracja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość krótko i długoterminowego wynajmu kontenerów biurowych, które mogą stanowić znakomite zaplecze nie tylko magazynowe, ale także socjalne dla pracowników.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu i odpadów Poznań

W tak dużym mieście, jak w Poznaniu, ważna jest odpowiednia gospodarka odpadami. Dbając o środowisko, czystość w mieście oraz Państwa wygodę, nasza firma oferuje usługę wywozu gruzu i odpadów kontenerami w Poznaniu - wszystkich dzielnicach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Komorniki, Wiry

Komorniki są ważnym, podpoznańskim węzłem komunikacyjnym, ponieważ na północ od Komornik jest węzeł autostrady A2 Poznań-Komorniki. Dzięki temu w Komornikach znajduje się wiele firm, magazynów, które mogą generować odpady.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz Poznań

Dysponujemy szerokim wachlarzem dostępnych kontenerów - począwszy od małych po bardzo duże kontenery - 42 m3. Nasza firma cieszy się zaufaniem Klientów, których grono stale rośnie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Suchy Las

Suchy Las to jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości pod Poznaniem. Dowodem na to jest dynamicznie rosnąca liczba ludności oraz stale rosnąca ilość firm.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz ziemi i transport Poznań

Firma Ekogruz dysponuje zestawami pojazdów, które mogą wywieźć od Państwa nawet 28 ton materiału, jak ziemia, glina, czy zielone odpady. Dysponujemy pojazdami z załadunkiem dźwigiem HDS.

Czytaj dalej

1 2 3 4 5 6