Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

placeholder

Tani wywóz gruzu w Poznaniu i okolicach

Firma Ekogruz obsługując cały Poznań oraz wszystkie okoliczne miejscowości gwarantuje najniższe ceny na wywóz gruzu w kontenerach. Dzięki wielu rozmiarom kontenerów dostarczamy Państwu usługi w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz ziemi, gliny

Nasza firma zapewni Państwu fachowy wywóz / transport ziemi, czy gliny. W naszej flocie dysponujemy pojazdami wielotonowymi, które są wyposażone w dźwigi HDS, zatem jesteśmy w stanie wywieźć od Państwa wszelkie ilości ziemi i gliny.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu w kontenerach

Naszą domeną jest wywóz gruzu w kontenerach - dysponujemy wieloma kontenerami o zróżnicowanej pojemności, dlatego jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kontener na gruz do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Sprzedaż kruszywa w kontenerach

Ekogruz oferuje Państwu nie tylko wywóz gruzu w Poznaniu i okolicach, ale także sprzedaż kruszywa budowlanego. Dzięki zaawansowanym maszynom możemy zaproponować sprzedaż w atrakcyjnej cenie kruszywa, w tym sortowanego (piasek, odsiewka, gruz drobny i gruby).

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne - najtaniej

Toalety przenośne to doskonałe rozwiązanie, kiedy prowadzimy budowę, czy organizujemy imprezę na świeżym powietrzu. Skorzystanie z naszej oferty jest banalnie proste i tanie.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalet przenośnych

Toalety przenośne są doskonałym rozwiązaniem na placach budowy, a także miejscach, gdzie odbywają się imprezy masowe, czy obiektach otwartych jak parki - nasze toalety przenośne wynajmujemy krótko i długoterminowo na terenie Poznania i wszystkich miejscowości ościennych.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci i gruzu w kontenerach

Wywóz gruzu czy śmieci w kontenerach jest opłacalny. Dzięki temu, że nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów dobieramy odpowiedni rozmiar - wystarczający dla Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery na gruz w Poznaniu

Nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów o zróżnicowanych rozmiarach. Zachęcamy do skontaktowania się z nami - nasz profesjonalny personel zadba, aby ustalić odpowiedni rozmiar, który będzie odpowiedni dla Państwa potrzeb, aby nie przepłacać.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne Poznań

Obsługujemy wiele firm i osób prywatnych w zakresie dostarczenia, wynajmu i serwisu toalet przenośnych na terenie całego Poznania oraz okolicznych miejscowości.

Czytaj dalej

placeholder

Jak tanio wywieźć gruz w Luboniu?

Jeśli mają Państwo na swojej posesji gruz, który chcieliby wywieźć, mamy dla Państwa dobrą wiadomość. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie dostępnych rozmiarów kontenerów od kilku do kilkudziesięciu metrów sześciennych pojemności, możemy zagwarantować najbardziej optymalną cenę w zależności do ilości gruzu do wywiezienia.

Czytaj dalej

1 2 3 4 5 6