Witaj na stronie firmy zajmującej się wywozem gruzu oraz odpadów.

Aktualności

Bądź na bieżąco

placeholder

Wywóz gruzu w całym Poznaniu

Prowadzeniem prac budowlanych, czy remontowych wiąże się z gromadzeniem gruzu. Najszybszą i najtańszą formą na pozbycie się takiego gruzu jest wynajem w naszej firmie kontenera na gruz. Ekogruz podstawia w ustalonym czasie i miejscu wybrany kontener na gruz.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów pobudowlanych w Poznaniu

Naszą pracę doceniają firmy budowlane, te mniejsze i większe, które chwalą nas za terminowość, rzetelność i stałą współpracę. Działamy sprawnie i skutecznie na terenie całego Poznania i okolic odbierając odpady pobudowlane w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Czerwonak

Zamawianie kontenera na śmieci jeszcze nie było tak proste. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać email lub SMS - odpowiemy szybko, ustalając odpowiedni rozmiar kontenera do Państwa potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Suchy Las

Nasze kontenery na śmieci oferujemy w wielu rozmiarach - pojemnościach. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Tani kontener na śmieci w Poznaniu

Jesteśmy najszybszą firmą w zakresie podstawiania kontenerów na śmieci w Poznaniu. W krótkim czasie od zgłoszenia telefonicznego i przyjęcia zamówienia na kontener, nasz doświadczony kierowca podstawi kontener na śmieci w ustalonym miejscu, bezpiecznie ustawiając go na czas wynajmu.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów wielkogabarytowych Poznań

Odpady wielkogabarytowe mogą stanowić nie lada problem - często nie mamy jak się ich pozbyć, gdy np. wymieniamy stare meble w domu. Ich zaleganie na posesji nie stanowi waloru estetycznego. Wręcz przeciwnie. Jeśli chcą Państwo szybko i tanio pozbyć się gratów z podwórka, warto skontaktować się z nami.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne w Poznaniu

Szukają Państwo taniej toalety przenośnej na budowę w Poznaniu lub okolicach? Toalety przenośne są dzisiaj bardzo popularnym rozwiązaniem na budowę domu, plac budowy, parkingi czy parki. Nasza firma dysponuje bardzo dużą ilością toalet przenośnych - posiadamy w swojej ofercie wersje standard oraz VIP.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady budowlane Poznań

Duży wybór pojemności kontenerów to jeden z naszych atutów, obok ceny, który wyróżnia naszą ofertę spośród konkurencji. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą odpowiedni rozmiar kontenera do Państwa potrzeb. Mamy kontenery zamknietę oraz odkryte.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Poznań

Remontując dom generuje się odpady jak styropian, drewno, rury, metale. Takich śmieci nie można umieszczać w zwykłych pojemnikach na odpady komunalne.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz śmieci Poznań

Wywóz śmieci w kontenerach może być tani - wystarczy skontaktować się z nami. Jeśli robią Państwo porządki i mają śmieci do wywiezienia zachęcamy do kontaktu z nami.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na śmieci

Nie wszystkie śmieci czy odpady możemy umieszczać w tradycyjnych komunalnych koszach na śmieci. W tym celu nasza firma oferuje tani wynajem kontenerów na śmieci.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Swarzędz

Bardzo szybko i sprawnie podstawiamy kontener na śmieci w Swarzędzu - dzięki temu, że dysponujemy wieloma rodzajami pojemności kontenerów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Mamy małe kontenery oraz takie bardzo duże, które świetnie nadadzą się do wywiezienia sporej ilości śmieci w Swarzędzu.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalet przenośnych Komorniki

Komorniki to jedna z wielu miejscowości powiatu poznańskiego, którą obsługujemy w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego toalet przenośnych. To, co cechuje naszą ofertę, to fakt, że toalety przenośne wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia i takich, które nie absorbują zapachów.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz śmieci Suchy Las

Suchy Las to jedna z najbogatszych gmin w Polsce, dzięki czemu jest tak chętnie rozbudowywana nie tylko przez deweloperów czy osoby prywatne. Prowadzi to do generowania dużej ilości śmieci, których nie można wrzucać do zwykłych pojemników na śmieci. Takie odpady najtaniej jest wywieźć w popularnych kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kontenery na gruz Poznań

Firma Ekogruz jest liderem na rynku podstawiania kontenerów na gruz nie tylko w Poznaniu, ale także okolicach. Sposób zamówienia kontenera na gruz jest niezwykle prosty - zamówić można bez wychodzenia z domu.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na śmieci Poznań i okolice

Zalegające śmieci stanowią duży problem dla właścicieli nieruchomości. To wszelkiego rodzaju odpadu budowlane, styropian itp. - takich odpadów nie można umieszczać w zwykłych pojemnikach na śmieci.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz gruzu w Swarzędzu i okolicach

Firma Ekogruz oferuje wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny podczas wywozu gruzu na terenie Swarzędza koło Poznania. Nasi fachowi sprzedawcy pomogą Państwu dobrać odpowiedni rozmiar kontenera w zależności od potrzeb.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalet przenośnych w Czerwonaku

Imprezy okolicznościowe, obiekty użyteczności publicznej, parkingi, budowy – wszędzie tam niezbędne są toalety przenośne. Oferujemy wysokiej jakości toalety z bezodpływowym zbiornikiem oraz profesjonalny serwis na terenie podpoznańskiego Czerwonaku.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych w kontenerach

Wywóz odpadów zielonych nie stanowi już problemu. Nasza firma Ekogruz oferuje ich wywóz w kontenerach na ternie Poznania i okolicznych miejscowości. Jesienne porządki na ogrodzie jeszcze nigdy nie były tak bezproblemowe.

Czytaj dalej

placeholder

Wywozimy gruz w kontenerach w Poznaniu

Naszą domeną jest świadczenie Państwu usług wywozu gruzu w kontenerach. Obsługujemy wszystkie poznańskie dzielnice. Dysponujemy także pojazdami, które potrafią zmieścić się w wąskich bramach kamienic, aby kontener na gruz ustawić wygodnie na dziedzińcu.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wywóz śmieci Suchy Las

Nie wszystkie śmieci możemy umieścić w tradycyjnych koszach na śmieci, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest oferowany przez Ekogruz wywóz śmieci w kontenerach. W takim konterze możemy umieścić wszelkie odpady, które pozostały po przeprowadzonym remoncie, czy porządkach jesiennych.

Czytaj dalej

placeholder

Tanie kruszywo w Poznaniu

Oferujemy szeroki wybór kruszywa budowlanego. Jest ono wysokiej jakości, którą zapewniają odpowiednie technologie rozdrabniania i przesiewania. Zastosowanie takiego kruszywa jest szerokie i nie ogranicza się wyłącznie do budowy dróg i autostrad.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady zielone w Komornikach

Porządkowanie posesji wiąże się z potrzebą wywiezienia odpadów zielonych. To taki rodzaj odpadów, którego nie możemy umieszczać w tradycyjnych pojemnikach na śmieci. Z pomocą przychodzi nasza firma, która dostarcza kontenery na odpady zielone - pojemność już od 1,7m3.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na gruz Luboń

Duży wybór wśród rozmiarów kontenerów oraz duża ich dostępność stawiają nas na pozycji lidera w zakresie tanich kontenerów na gruz w Luboniu, Poznaniu i okolicach.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na odpady mieszane

Często pojawiają się pytania, czy odbieramy od Państwa takie odpady jak siporex, silka, odpady ociepleniowe (nie eternit). Tak, odbieramy wszelkie odpady mieszane. Odbywa się to tak, że zamawiają Państwo odpowiedni kontener na odpady mieszane, a nasz kierowca podstawia kontener w ustalone miejsce o ustalonym czasie.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów zielonych Komorniki

Porządkowanie posesji, czy terenów zielonych miejskich wymaga dużego wysiłku. My pomagamy, aby ten wysiłek szybko przyniósł efekt - odbieramy i wywozimy od Państwa odpady zielone w kontenerach.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz gruzu Czerwonak

Działamy na terenie całego Poznania i wszystkich okolicznych miejscowości, w tym w Czerwonaku. Wywóz gruzu kontenerami to tani i szybki sposób na pozbycie się gruzu, np. w trakcie prowadzonych prac rozbiórkowych czy wyburzeniowych.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem toalet przenośnych Suchy Las

Nasza firma wynajmuje toalety przenośne na budowy w Suchym Lesie. Dysponujemy dużymi ilościami toalet przenośnych, dzięki czemu możemy obsługiwać małe, duże budowy oraz imprezy plenerowe.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na gruz - remont domu

Szykuje się u Państwa remont domu, mieszkania? A może po prostu porządkują Państwo posesję i potrzebują szybko i sprawnie wywieźć gruz? Nasza firma dysponuje wieloma pojemnościami kontenerów na gruz - posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia na wykonywanie usługi wywozu gruzu.

Czytaj dalej

placeholder

Toalety przenośne do parków

Parki i wszelkie inne obiekty użyteczności publicznej są często odwiedzane w trakcie okresu wiosennego, letniego, czy jesiennego. Coraz częściej można spotkać się z tym, że ich właściciele, czy zarządcy dbają o komfort odwiedzających i odpoczywających w nich osób.

Czytaj dalej

placeholder

Wywóz odpadów Swarzędz

Wywóz odpadów nie musi być problematyczny. Z pomocą w trakcie remontów, prac budowlanych czy innych prac porządkowych przychodzi nasza firma, która od wielu lat jest liderem w zakresie podstawiania kontenerów na wywóz odpadów w Swarzędzu.

Czytaj dalej

placeholder

Wynajem kontenera magazynowego Poznań

Kontenery magazynowe to bardzo popularne w ostatnim czasie rozwiązanie, które doceniają nie tylko firmy budowlane, gdyż taki kontener biurowy może stanowić świetne zaplecze socjalne dla pracowników, tymczasowe biuro obsługi, sprzedaży, czy powierzchnia magaznowa.

Czytaj dalej

placeholder

Bramowiec - Wywóz gruzu Poznań

Bramowce to auta, którymi dysponujemy w naszej flocie pojazdów. Są to specjalnie przygotowane pojazdy do wjazdów w wąskie bramy. Multicar jest przystosowany do przejeżdżania nawet przez najwęższe bramy kamienic Poznania.

Czytaj dalej

placeholder

Kontenery socjalne Poznań

Kontenery socjalne, inaczej nazywane kontenerami biurowymi są świetnym sposobem na aranżację plenerowego biura i pomieszczenia socjalnego dla pracowników. Nasza firma wynajmuje kontenery socjalne krótko i długoterminowo.

Czytaj dalej

placeholder

Kontener na gruz Komorniki

Kontener na gruz to najlepszy sposób na tani i legalny wywóz gruzu z naszej posesji. Remontując dom, mieszkanie gruz jest największym problemem. Jest to pozostałość po remoncie, której nie można umieścić w zwykłym pojemniku na śmieci.

Czytaj dalej

placeholder

Tani wynajem toalet przenośnych w Poznaniu

Toalety przenośne posiadające bezodpływowy zbiornik to doskonałe rozwiązanie nie tylko na budowy, ale także do parków, na parkingi oraz imprezy plenerowe. Nasza firma w trakcie całego okresu wynajmu toalet przenośnych zapewnia ich profesjonalny serwis.

Czytaj dalej

1 2 3 4 5 6